Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
До уваги батьків майбутніх першокласників
 Вільні місця в закладі освіти на 1 клас; 2 клас; 3 клас; 5 клаc.

Меню сайту

Головна » 2016 » Квітень » 8 » Зустріч із книгою...
06:11
Зустріч із книгою...

     

   «У холодильнику будь-якого споживчого магазину на почесному місці стоять пляшки Coca-Cola, а у будь-якому книжковому магазині – ми можемо бачити світлі книжки невеликого формату Пауло Коельо», – пише Тетяна Миколаївна Клименко. Тож і ми вирішили з учнями перевірити, наскільки зарубіжний письменник пронизує своїми творами нас, українців, і чи читає взагалі молодь Коельо.

         На оголошення прочитати твір та організувати таке собі літературне арт-кафе учні відгукнулися. Але надто вже скромна їх кількість. Проте причина не в авторові, не в його творові, а в тому, що учні не читають в принципі. Або ж читання з книг все більше заміняють гаджети.

         За доволі короткий термін учні 8-9 класів прочитали твір, пережили його і навіть встигли подивитися фільм, знятий по ньому.

         Обговорення твору відбулося в неформальній  обстановці і, звичайно ж, за чашечкою чаю. Говорили про все: від прискіпливої біографії автора до її причетності до твору, від історії часу, коли писався твір і до теперішньої, від аналізу головної героїні і до аналізу самого себе. Учні не просто переказували твір, а й аналізували його, узагальнювали, виокремлювали тему та ідею, проблематику та сітку персонажів, які, на їх думку, творили образ Вероніки.

         За наочний матеріал слугували дві презентації та статті, присвячені як автору, так і його твору.

         На цьому заході кожен побував і Веронікою, і Зедкою, і лікарем Ігорем, і автором. Максимально об’єктивно, відверто порівнювали і зіставляли образ Вероніки і свій образ.

         Учні вийшли із актової зали не з порожніми руками: вони тримали в руках нову книжку, досі їм не знану. Це книга дуже співзвучна з «Вероніка вирішує померти», теж сучасного, проте українського, автора – Ірен Роздобудько «Все, що я хотіла зробити сьогодні».

         Отже, плідною була наша зустріч, зустріч із учнями, автором та твором, наскільки плідною, що матиме невдовзі продовження. Наступний захід буде присвячений порівнянню та зіставленню двох творів різних авторів: Пауло Коельо «Вероніка вирішує померти» та Ірен Роздобудько «Все, що я хотіла зробити сьогодні…».

         To be be continue…

                                            ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Звертатися до педагога-організатора

Переглядів: 267 | Додав: Helena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz