Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости


Меню сайту

Головна » 2017 » Травень » 4 » Всесвітній день охорони праці
11:50
Всесвітній день охорони праці

    

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону праці», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001р. № 563,  наказу управління освіти і науки № 14-аг від 25.04.2017, з метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я і життя учасників навчально-виховного процесу у БСШ № 1 з 25 квітня по 04 травня 2017 року до Всесвітнього дня  охорони праці був проведений тиждень профілактики  та  культури  безпеки праці відповідно до Програми тижня профілактики та культури безпеки праці в установах і закладах освіти міста, а саме:

  1. Єдина виховна година  «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», спрямована на роз’яснення причин виникнення травматизму, професійних захворювань та їх запобігання під час навчально-виховного процесу. Праця неповнолітніх: права, гарантії, обмеження.

  2. Приведена у відповідність до діючого законодавства  документація щодо атестації робочих місць за умовами праці.

  3. Спільно   з   профспілковим комітетом закладу  вивчено стан виконання колективного договору,  розділ  «Охорона  праці»; стан ведення трудових книжок працівників; ведення документації щодо організації роботи з охорони праці в закладі.

  4. Оформлений куточок, присвячений Дню охорони праці.

 

Переглядів: 73 | Додав: Helena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz