Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2013 » Жовтень » 6 » "Врятувати від забуття".
21:38
"Врятувати від забуття".

"Врятувати від забуття".
Стартував Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

Інститут історії України Національної Академії Наук та Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України за підтримки Комісії з питань освіти і науки Верховної Ради України (лист від 12.10.2011 року №04-22/14-904) вже третій рік поспіль проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». 
У цьому році конкурс продовжується.
 Метою конкурсу є збір джерел усної історії. Це можуть бути родинні перекази, інтерв'ю та спогади безпосередніх учасників та свідків подій минулого тощо. Учасникам конкурсу надається можливість висловити свій погляд на історію України через історію своєї родини, зберегти для майбутніх поколінь свої враження та спогади про пережиті історичні події.
До участі у конкурсі запрошуються учні, студенти, педагоги, батьки, молодіжні громадські організації, творчі спілки та усі, хто цікавиться історією України.
Вимоги до проектів: мультимедійні проекти можуть бути виконані у програмах Movie Maker, Microsoft Power Point або інших, придатних для перегляду на комп'ютері зі стандартним програмним забезпеченням.
Мультимедійними проектами також можуть бути аматорські документальні та постановочні (ігрові) фільми. Тривалість фільму не може перевищувати 10 хвилин, відео - чи аудіо ролика, слайд-шоу, флеш-ролика – 4 хвилин. На першій сторінці/кадрі має бути чітко вказано авторів конкурсної роботи, на другій - назва.
До роботи слід долучити - окремим файлом відомості про автора (прізвище, ім'я та по-батькові автора (авторів), домашню адресу, місце роботи або навчання, контактні телефони та електронні адреси).
Усі запитання та конкурсні роботи надсилаються на електронну адресу оргкомітету конкурсу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net
Представлення конкурсних робіт до 1 листопада 2013 року. Підбиття підсумків конкурсу відбудеться у січні 2014 року.
Просимо організувати підтримку й інформаційне забезпечення зазначеного конкурсу серед педагогічних колективів закладів освіти.
Інформація про конкурс розміщена на освітньому порталі інституту у рубриці: Обдаровані діти – Конкурси.

Контактна особа КОІПОПК: Гудима Володимир Миколайович (068-812-98-15)

Джерело: http://www.kristti.com.ua/detail_news.php?id=922


Переглядів: 609 | Додав: Helena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz