Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
До уваги батьків майбутніх першокласників
 Вільні місця в закладі освіти на 1 клас; 2 клас; 3 клас; 5 клаc.

Меню сайту

Головна » 2020 » Грудень » 17 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І (міського) етапу МАН
09:07
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І (міського) етапу МАН

Мала академія наук – це чудова можливість для учнів спробувати себе в ролі юних дослідників у різних наукових галузях, зрозуміти, чи є цікавою для них ця діяльність, більш глибоко вивчити окремі аспекти різних тем. Юні науковці переконуються в необхідності творчого підходу до власної діяльності, вибору свого майбуття, поступово переконуються у правильності твердження, що для того, щоб чогось у житті досягти, треба постійно і вдумливо працювати.

Усі ми звикли до того, що жовтень-листопад присвячені науково-дослідницьким роботам, тому в напрузі й молоді науковці та їхні керівники. Цей рік, що проходить під знаком карантину, вніс свої корективи, змінивши вимоги до захисту робіт. Готуючись до конкурсу, юні дослідники писали мотиваційний лист, підписували декларацію академічної доброчесності. Незвичного було чимало: і постерний захист, і участь у науковій учнівській конференції відбувалися в онлайн-режимі. Традиційним було  оцінювання робіт, а постерний захист та наукова конференція були новими для тих, хто не був переможцем другого (обласного) етапу.

Традиційною для БСШ №1 є невелика кількість робіт, яка найчастіше переходить в якість. Так було і в цьому році: із представлених 8 робіт 5 стали роботами переможців. Приємно вітати Дмитра Михайлюка з 10-А (науковий керівник Ірина Михайлівна Кушнір, секція "Хімія"), Хруль Олександру з 11-Б( науковий керівник Григорій Федосійович Андрущенко, секція "Фізика"), Бицюру Артема з 11-Б (науковий керівник Надія Петрівна Іванченко, секція "Педагогіка"), Ступенко Дарину з 11-А (науковий керівник Надія Миколаївна Бассараба, секція "Польська мова"), які посіли 1 місця на 1 (міському) етапі конкурсу-захисту МАН. Також приємно відмітити Гостєву Валерію (науковий керівник Оксана Михайлівна Шевченко), яка посіла 3 місце в секції "Англійська мова".

Такої кількості переможців наш заклад ще не мав! Браво здобувачам освіти та їхнім педагогам! Перемог на обласному етапі! Дякуємо за гідний внесок у створення позитивного іміджу навчального закладу!

Переглядів: 91 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz