Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2019 » Грудень » 13 » ТИЖДЕНЬ ПРАВА
14:54
ТИЖДЕНЬ ПРАВА

10 грудня весь світ відзначав Міжнародний День права. Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння здобувача освіти орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в БСШ № 1 щорічно проводиться Тиждень Права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

На початку Тижня було проведено книжкову виставку юридичної літератури «Шляхами правових знань». Мета заходу полягала у сприянні розвитку в здобувачів освіти правової культури та формуванні активної громадянської позиції. 

Класними  керівниками 1-11 класів були проведені виховні години «Права дитини – права людини», «Закон обов’язковий для всіх», «Я – громадянин правової держави», «Права і обов’язки громадян України». Так, в рамках Тижня  було проведено лекції «Правопорушення та відповідальність» шкільним офіцером поліції для учнів 9 класів та старшим інспектором патрульної поліції для учнів 10 -11 класів, які   спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,  дотримання загальнолюдських  морально-естетичних принципів та правових законодавчих норм.

Серед інших заходів надзвичайно цікавою була правова конференція для учнів 8-х класів учителем історії та правознавства, практикуючим юристом Логан І.І. «Діти. Злочин. Покарання.». 

Вчителем образотворчого мистецтва Федоренко В.В.  був проведений конкурс малюнків на тему: «Право очима дітей».

Для педагогів була організована зустріч з представниками Головного управління пенсійного фонду України в Київській області. Під час зустрічі Оксана Мазуренко та Ольга Шевченко ознайомили педагогічний колектив зі змінами у пенсійному законодавстві, впровадження в пенсійному фонді електронних форм та основоположними правами людини.

Усі заплановані заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, дозволили сформувати в учнів правові почуття, активну позицію у правовій сфері; виробити навички і звички правомірної поведінки. 

Переглядів: 56 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz