Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиСтаном на 03.03.2020 року в БСШ № 1 на паралелі 2, 3 класів є вільні місця. Запрошуємо охочих на навчання до нашого закладу освіти
Меню сайту

Головна » 2017 » Жовтень » 28 » Семінар "Взаємодія учасників навчально-виховного процесу щодо свідомого професійного вибору в умовах сучасного інформаційного простору"
14:25
Семінар "Взаємодія учасників навчально-виховного процесу щодо свідомого професійного вибору в умовах сучасного інформаційного простору"

     Нещодавно у Центрі зайнятості пройшов семінар-практику для заступників директорів з НВ роботи, на якому розглядалося питання "Взаємодії учасників навчально-виховного процесу щодо свідомого професійного вибору в умовах сучасного інформаційного простору". 

     Сьогодні ми, як педагоги, та ви, батьки, класні керівники, маємо допомогти наших дітям зробити свідомий вибір їхньої майбутньої професії. Для цього у школах проводиться багато профорієнтаційних заходів із психологами, спеціалістами з профорієнтації, класними керівниками. І чим більше учень буде знати про специфіку тієї чи іншої професії, тим правильнішим буде його вибір при виборі спеціальності. 

     Семінар розпочала вступним словом начальник відділу з позашкільної освіти  управління освіти і науки Щербань Л.О., озвучила мету та завдання семінару. про план реалізації проекту "Модель єдиного освітньо-профорієнтаційного середовища" розповіла начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Ткаченко Ю.В. Заступник директора з НВ роботи БМНВК витсупила з питань взаємодії учасників навчально-виховного процесу щодо свідомого професійного вибору в умовах сучасного освітнього простору. Практичні заняття психологічних аспектів професійного самовизначення старшокласників  з освітянами міста провела практичний психолог БМНВК Пєлін Г.П. Також на семінарі були присутні представників навчальних закладів міста, які донесли до слухачів інформацію про форми орієнтаційної роботи зі старшокласниками (на прикладі досвіду економічного факультету БНАУ) та професійну орієнтацію учнівської молоді (на прикладі досвіду державного навчального закладу "Білоцерківське професійно-технічне училище імені П.Р. поповича"). Насамкінець заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Корчева О.В. розповіла про роль державної служби зайнятості в профорієнтації учнівської молоді.

     Активно після виступів обговорювалися ці питання усіма присутніми у формі бесіди. Така взаємодія Центру зайнятості та навчальних закладів міста є дуже важливою, адже головним завданням кожного є виховати свідому особистість, яка зробить правильний вибір майбутньої професії.

  

Переглядів: 177 | Додав: Annochkaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz