Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2018 » Квітень » 26 » Семінар - практикум для соціальних педагогів міста
06:33
Семінар - практикум для соціальних педагогів міста

 

24 квітня в школі відбувся семінар - практикум для соціальних педагогів міста на тему Попередження негативного впливу соціального середовища та соціальних мереж. Поняття про психічне здоров'я. Шляхи збереження і примноження .

Були висвітлені такі питання :

  • Соціалізація підлітків через мережу Інтернет. Позитивні й негативні аспекти перебування підлітків у мережі Інтернет.

  • Педагогічні працівники та батьки підлітків мають постійно пам’ятати, що наявні дослідження свідчать про величезний вплив мережі на формування свідомості молоді мотиви її поведінки, ціннісні орієнтації , стиль життя, вибір мети й шляхів її реалізації.

  • Психічне здоров'я тісно пов’язане з соціальним благополуччям особистості, що відображається в таких характеристиках: адекватне сприйняття соціальної дійсності, інтерес до оточуючого світу, адаптація та соціальне благополуччя; спрямованість на суспільну справу, культура споживання, альтруїзм, відповідальність перед іншими.

  • Збереження психічного здоров’я – в наш час найактуальніша проблема. Робота у школі вважається такою, яка має дуже багато стресогених факторів і ризиків втратити психічне здоров’я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання. Дуже важливо вміти відновлювати свій психоенергетичний потенціал, позбутися страхів, розчарування, пом’якшити вплив стресових ситуацій, навчитися регулювати свої емоції та поведінку.

Переглядів: 220 | Додав: slavicschool | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz