Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2015 » Жовтень » 21 » Семінар-практикум
12:59
Семінар-практикум

Презентація семінару-практикуму

Навчити дитину вчитися, дати їй уміння, за допомогою яких вона буде самостійно здійматися зі сходинки на сходинку довгого шляху пізнання, - це одне з найскладніших завдань вчителя. Саме у його здійсненні – ключ до тієї педагогічної мудрості, опанування якої робить нашу працю творчою (В.Сухомлинський).

20 жовтня на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов відбувся предметно-методичний сервіс НМЦ для вчителів початкових класів із проблеми «Формування комунікативних компетенцій на уроках української мови у школі І ступеня в умовах запровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

У роботі семінару взяли участь представники всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Із вступним словом до учасників зібрання звернувся Висторонський В.Г., методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Владислав Григорович акцентував увагу присутніх на тому, що наш час – час змін і перетворень у різних сферах життя, зокрема й у навчально-виховному процесі. Сучасний світ не стоїть на місці, і першими будуть ті, хто володіє знаннями. Жодна реформа не зможе змінити будь-що в системі освіти, якщо вчитель сам не зміниться і тим самим не змінить підходи до організації навчально-виховного процесу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи БСШ № 1 Плигань О.В. познайомила присутніх із особливостями формування комунікативних компетенцій на уроках української мови у школі І ступеня в умовах запровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Учитель початкових класів Щериця Г.Ф. проаналізувала зміни, які відбулися в новій програмі щодо формування комунікативних компетенцій учнів у початковій школі.

Своїм досвідом про розвиток комунікативної компетентності молодших школярів шляхом створення ситуації успіху на уроках у школі І ступеня поділилася вчитель початкових класів Черненко Л.П.

Присутні також мали змогу побувати на відкритому уроці української мови (тема: «Складання текстів різних типів на основі власних міркувань і спостережень за змінами в природі ), який провела в 4 –А класі Іщенко С.С. Це був не просто урок, а урок-спостереження, урок-міркування, урок-дослідження, урок-казка, уро-гра, на якому нікому з присутніх: ні учням, ні вчителям – не було сумно. 40 хвилин пролетіли як одна мить!

Заключним акордом заходу стала асоціативна рефлексія, який провела для всіх присутніх практичний психолог школи Войтенко Н.Ю. Підбиваючи підсумки, присутні поділилися враженнями від семінару-практикуму та виробили методичні рекомендації.

Переглядів: 261 | Додав: Helena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz