Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2020 » Квітень » 14 » САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
11:18
САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Рисунок1

В умовах каратнину педагоги продовжують підвищувати свій професійний рівень та активно займаються самоосвітою. Таку можливість надають безкоштовні онлайн-платформи.

Зокрема  через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus були пройдені курси: "Психологія стресу та способи боротьби з ним" (Войтенко Наталія), "Дизайн-мислення в школі" (Данільченко Тетяна, Тимощук Юлія), "Впровадження інновацій в школах" (Черниш Світлана).

Освітній портал "На Урок" забезпечив можливість підвищення дистанційного професійної кваліфікації під час вебінару "Як налагодити ефективне онлайн-навчання та покращити комунікацію з учнями в умовах карантину" (Іванченко Надія) та  під час інтернет-конференції «Мислення логічне, креативне, критичне» (Фофанова Майя). Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності надала можливість перевірити рівень володіння цифровими навичками та пройти курс "Діджитал-фізкультура школярів за участі зірок спорту" (Лещук Світлана).

Войтенко Наталія успішно завершила онлайн-курс «Запобігання торгівлі людьми», а Олена Глущенко "Права людини в освітньому просторі" за допомогою онлайн-студії ЕдЕра. Данільченко Тетяна стала учасником вебінару "Умови ефективного онлайн-навчання та комунікації учнів під час карантину", організованим Національною академією педагогічних наук України та Інститутом обдарованої дитини НАПН України. Тимощук Юлія отримала сертифікат за проходження курсу "Персональна ефективність" та прослухала онлайн-вебінар від видавництва MMpublications.
 

Переглядів: 90 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz