Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2020 » Квітень » 7 » САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
10:35
САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Рисунок1

В умовах карантину, педагоги не лише проводять дистанційне навчання,  а займаються самоосвітою. Різноманітні платформи пропонують онлайн-курси на вибір педагога.

Одним із самих популярних став електронний курс підготовлений ГО "Ла Страда" "Вирішую конфлікти та будую світ навколо себе", який пройшли Юлія Тимощук, Тетяна Данільченко Світлана Черниш та Олена Глущенко. Продовжуючи тему психологічного самовдосконалення Оксаною Шевченко пройдено курс "Психологія стресу та способи боротьби з ним", наданий викладачем Київський університет імені Бориса Грінченка Наталією Стефаненко через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Підвищили рівень своєї медіаграмотності Юлія Тимощук та Наталія Войтенко ("Медіаграмотність для освітян", платформа Prometheus), Тетяна Данільченко та Олена Глущенко ("Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності», студія онлайн-освіти EdEra). 

Майя Фофанова отримала практичні та теоретичні знання та підвищила кваліфікацію за видом "вебінар" (дистанційно) за темою "Педагогічні підходи в роботі з дитиною шульгою" ("Всеосвіта"), а Наталія Назарова успішно закінчила онлайн-курс "Заклади освіти в умовах епідемії" (ГО "Дитячий фонд Здоров'я через освіту").

Під час онлайн-курсу "З учнями про кар'єру" (студія онлайн-освіти EdEra), тривалістю 8 годин, отримали навички консультування щодо кар’єрного та освітнього планування Світлана Черниш та Тетяна Данільченко.

Окрім того, педагогами БСШ №1 були пройдені наступні онлайн-курси: "Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти" (Глущенко О.І., Войтенко Н.Ю.), "Діалог та медіація: Шлях до порозуміння", "Освітні інструменти критичного мислення", "Коронавірусна інфекція: факти проти паніки"  (Войтенко Н.Ю.),  "4 кроки до здорового харчування", "Декларуй ДоброЧесно! 2020" (Черниш С.П.) люб'язно наданими через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, а також "Діти покоління Z" (Тимощук Ю.С.), "Remote Learning - Fostering and Mastering the New Skill" (Шевченко О.М.).

Переглядів: 122 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz