Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
Вільні місця в закладі освіти: 1 клас - 4; 2 клас - 10; 3 клас - 4; 4 клас - 4; 5 клас - 5; 10 клас - 2
Меню сайту

Головна » 2020 » Березень » 31 » САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
10:56
САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Рисунок1

Під час карантину в усіх з’явилося більше часу, бо більшість людей знаходиться вдома. А карантин ‒ це не канікули, тому онлайн-курси ‒  гарна можливість вивчити щось нове

Онлайн-платформи «На Урок» «Всеосвіта», «Prometheus» та інші надають можливість педагогам підвищити свій професійний рівень, навіть у режимі ізоляції.

Так за період карантину наші педагоги дистанційно підвищують кваліфікацію під час вебінарів «Використання можливостей «На Урок» для дистанційного навчання» (Гирявець Людмила Олександрівна); «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять» (Гирявець Людмила Олександрівна, Кушнір Ірина Михайлівна)

Тетяна Анатоліївна Данильченко успішно закінчила курс «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння», наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, та навчився(лася): - шукати та знаходити кроки до порозуміння; - розробляти алгоритм ефективного діалогу; - застосовувати дієві інструменти медіації; - розрізняти культуру та історичну пам'ять як інструменти діалогу; - ефективно комунікувати та взаємодіяти з іншими заради миру, а також пройшла курс «Медіаграмотність для освітян курс Медіаграмотність для освітян».

Вікторія Сімех успішно закінчив(ла) курс Психологія стресу та способи боротьби з ним, Вікторія Сімех успішно закінчив(ла) курс Психологія стресу та способи боротьби з ним, наданий викладачем Київський університет імені Бориса Грінченка Наталією Стефаненко через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Окрім того, педагогами пройдені: партнерський курс з «Онлайн-сервіси для вчителів», «Цифрові навички для вчителів» на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності (Захарова Наталія Іванівна, Сімех Вікторія Іванівна); курси «Критичне мислення для освітян» (Ліщук Альона Миколаївна, Харченко Наталія Павлівна), «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» (Черниш Світлана Петрівна) наданими платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Підвищили свою кваліфікацію на освітній платформі «Всеосвіта» за видом вебінар з тем «Життя у стилі еко. Хто/чи навчають цьому у сучасній школі» (Фофанова Майя Миколаївна) та «Практичні поради щодо організації дистанційного навчання під час карантину».

Актуальний курс «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки», наданий автором курсу Федором Лапієм через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus успішно закінчили Глущенко Олена Іванівна, Черниш Світлана Петрівна та Ліщук Альона Миколаївна.

Переглядів: 158 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz