Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2020 » Квітень » 21 » САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
11:14
САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Рисунок1
 

Протягом останнього тижня педагоги закладу продовжили крокувати стежками самоосвіти, самовдосконалення та саморозвитку. Результатом прослуханих вебінарів та пройдених курсів є отримані сертифікати.

Так, продовжуючи роботу на безкоштовних онлайн-платформах, Бассараба Надія стала учасником онлайн тренінгів від ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн» «Ефективні методи досягнення кращих результатів при вивченні англійської мови дорослими слухачами» та «Готуймося до іспитів з допомогою відео». За допомогою онлайн-студії ЕдЕра успішно завершили курс «З учнями про освіту і кар'єру» (Світлана Назарова, Вікторія Сімех, Наталія Назарова, Юлія Тимошенко) та «Основи веб-розробки» (HTML. CSS. JavaScript) (Наталія Назарова). Ординська Світлана повністю пройшла партнерський курс «Онлайн-сервіси для вчителів» на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Глущенко Олена дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару «Особливості дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами» на освітньому порталі від ТОВ «На Урок». Тетяна Анатоліївна Данільченко успішно закінчила курс «Захист прав людей з інвалідністю», наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, та навчилася: - говорити про інвалідність без зайвого жалю та співчуття; - поважати людей та допомагати їм відстоювати права людини; - розуміти людей з інвалідністю; - співпрацювати в умовах інклюзивної та інформальної освіти. Світлана Черниш успішно пройшла онлайн-модуль «Безпечна і дружня до дитини школа» за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Вікторія Сімех прослухала цікавий вебінар за темою «Психологічний антикоронавірус: як налаштуватися на дистанційну роботу, споживати інформацію та опиратися паніці» та успiшно пройшла онлайн-курси «Заклади освіти в умовах епідемії», «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» (ГО «Ла-Страда»), закінчила курс «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки», наданий автором курсу Федором Лапієм через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. 

Тимощук Юлія Сергіївна успішно закінчила курси «Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)»«Критичне мислення для освітян» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, та навчилася: - відрізняти навчання критичного мислення від його імітації; - визначати сфери, де критичне мислення стане в пригоді; - розпізнавати властивості критичного мислення та особистості із прагненням до критичного мислення; - застосовувати стратегії та процедури критичного мислення для розв'язування проблемних задач та самовдосконалення; - розуміти, коли потрібно застосовувати критичне мислення та стадії його розгортання; - створювати належні умови для розвитку критичного мислення учнів. 

Також наші педагоги долучилися до встановлення Рекорду України «Наймасовіша онлайн-конференція для освітян» під час Антикризового національного онлайн-EdCamp 2020 (Надія Бассараба, Тетяна Данільченко, Світлана Черниш та інші.)

Переглядів: 97 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz