Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиСтаном на 03.03.2020 року в БСШ № 1 на паралелі 2, 3 класів є вільні місця. Запрошуємо охочих на навчання до нашого закладу освіти
Меню сайту

Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Предметно-методичний сервіс для вчителів правознавства з проблеми «Формування критичного мислення учнів на уроках правознавства»
19:59
Предметно-методичний сервіс для вчителів правознавства з проблеми «Формування критичного мислення учнів на уроках правознавства»

  24 жовтня 2017 року у Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов відбувся предметно-методичний сервіс для вчителів правознавства з проблеми «Формування критичного мислення учнів на уроках правознавства», яка є надзвичайно актуальною. Міністр освіти і науки Лілія Гріневич зазначала: «Діти мають здобути в школі уміння й компетентності ХХІ століття, які узгоджені країнами Європейського Союзу і які потрібні сьогодні сучасному українцю. Окрім знання рідної, державної та іноземних мов, інформаційних технологій, вміння критично мислити, аналізувати, працювати в команді, мати навички фінансової грамотності і підприємництва».

        Із вступним слово з проблеми семінару виступила методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Золотаревич І.А.

    Роботу школи та вчителя із зазначеної проблеми презентувала заступник директора з НВР Клименко Т.М.  Центром теоретичного блоку став виступ учителя історії та правознавства Бобраніцької Н.В. з проблеми «Формування критичного мислення учнів на уроках правознавства».

    Практичний блок розпочався тренінговим заняттям, проведеним практичним психологом школи Войтенко Н.Ю. Формування критичного мислення на практиці  було продемонстровано вчителем Бобраніцькою Н.В. під час проведення фрагменту уроку правознавства в 9-Г класі з теми «Правовідносини». Основний акцент було зроблено вчителем на відтворенні учнями життєвого досвіду та вмінні презентувати власні думки. Усі прийоми та методи,  застосовані на уроці, мали практичну спрямованість.

      Підбиття підсумків семінару завершилося обміном враженнями та виробленням методичних рекомендацій. Найголовніше, що всі учасники заходу прийшли до висновку, що розвиток критичного мислення спонукає до формування в учнів незалежної думки та вміння коректно її відстоювати, без чого неможливо пристосовуватися до швидкоплинних умов сьогоденного життя.

 

Переглядів: 153 | Додав: Annochkaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz