Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2019 » Грудень » 27 » ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
08:27
ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Практичне заняття з протипожежної безпеки у Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов
Кожна людина повинна дотримуватись всіх вимог пожежної безпеки, і не лише знати теорію, а й вміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.
Із зниженням температури повітря все більше людей починають користуватись обігрівачами, що в свою чергу може призвести до перенавантаження електромережі й призвести до виникнення пожеж.
Саме тому, 26 грудня 2019 року у приміщенні та на території БСШ № 1 було проведено практичне заняття з протипожежної безпеки.
З метою навчання усіх учасників освітнього процесу правильних дій на випадок пожежі була проведена єдина виховна година "Пожежа. Дії у разі пожежі", під час якої діти не лише познайомились з алгоритмом дій, а й виготовили собі марлеві пов'язки. На початку заходу в школі оголосили умовну пожежу. Викладачі, зорієнтувавшись у ситуації, організували вихід дітей на вулицю. Під час евакуації всі присутні діяли відповідно до плану, покидаючи приміщення у визначеному порядку. У безпечній зоні був проведений майстер клас з надання першої долікарської допомоги та з пожежогасіння. Після цього було підбито підсумки навчальної евакуації, закцентували увагу на тому, що під час проведення евакуації не слід створювати натовпу, варто утримувати вільними виходи із приміщення, діяти чітко і злагоджено.
Напередодні заходу був конкурс на кращий плакат чи малюнок на протипожежну тематику.
Тож, підводячи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі практичні заняття необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність усіх учасників освітнього процесу та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій.

Переглядів: 63 | Додав: slavicschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz