Учнівське самоврядування БСШ №1 є активним учасником щорічної міської акції «Новий рік без самотності». Цьогоріч учні також завітали до вихованців «Злагоди» з майстер-класом «Янгол-охоронець». Вихованці старшої групи виготовляли з нашими учнями жовто-блакитні янгелики – споконвічні обереги християн. Не було жодного з дітей, хто б відмовився від цієї справи, усі працювали дружно і злагоджено.
По закінченню майстер-класу учнівський парламент БСШ №1 грав у різні активні ігри із старшою групою, піднімаючи настрій кожному.
Потім усі разом переглянули новорічну театральну виставу, Святий Миколай пригостив вихованців «Злагоди» солодкими подарунками.
Головна ціль досягнута: і учні нашої школи і вихованці «Злагоди» лишилися з позитивними емоціями та приємними враженнями.
|