Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиПодати заяву для вступу до 1-го класу

Подати заяву для вступу до 10-го класу
Меню сайту

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1 КЛАСУ 2020/2021 Н.Р.

Головна » 2018 » Грудень » 13 » Міжнародний день прав людини
12:30
Міжнародний день прав людини

Міжнародний день прав людини

     Після Другої Світової війни з утворенням таких міжнародних установ, як ООН, Рада Європи виникли нові можливості для прийняття норм щодо прав людини та їхнього забезпечення. 

    Рівно 70 років тому назад 10 грудня 1948 року була ухвалена й проголошена Генеральною Асамблеєю ООН Загальна декларація прав людини, яка є джерелом для численних конвенцій та національних конституцій. Загальна декларація ухвалена як завдання, до якого повинні прагнути всі народи і всі держави. Після ухвалення Декларації Комісія ООН з прав людини почала опрацьовувати документи, які були б юридично обовязковими  для держав, що їх ратифікували.

     У 1966 році були затверджені документи, які захищають економічні, політичні та культурні права людини. Це Міжнародний пакт про економічні, соціальні і культурні права. Пакти, на відміну від Декларацій, є юридично обов’язковими договорами. Україна є учасницею всіх названих договорів. Із  метою захисту дитинства  ГА ООН ухвалила  Декларацію прав дитини в 1959 році, а через 30 років – 20 листопада 1989 року ГА ООН затверджує Конвенцію про права дитини.

    27 вересня 1991 року Україна ратифікує Конвенцію про права дитини. У рамках проведення тижня права  в БСШ I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов було проведено ряд заходів, одним з яких є  година спілкування з учнями 9 – Б класу «День прав людини» , яку провела вчитель історії  та правознавства Ренкас  В.Г. Учитель відзначила також учнів – учасників II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства: Нічіка Дениса  (учень 9-Б класу, учитель Ренкас В.Г.); Мошнянко Єлизавету (учениця 10-А класу, учитель Плаксива О.В); Торбу Святослава (учень 11-Б класу , учитель Плаксива О.В.).

    Основні права громадян нерозривно пов’язані з їхніми обов’язками. Ось чому наша основна зброя – це знання, знання своїх прав, своїх можливостей і потреб. Отож запамятайте магічну формулу і користуйтеся нею у повсякдненному житті  : «У мене є права. Держава мені їх гарантує. Я знаю свої права. Я вмію ними користуватися». Бо коли люди поважають права один одного, це допомагає створити більш справедливий і мирний світ.

Переглядів: 118 | Додав: Annochkaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz