Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
До уваги батьків майбутніх першокласників
 Вільні місця в закладі освіти на 1 клас; 2 клас; 3 клас; 5 клаc.

Меню сайту

Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Лекторські групи: на допомогу учневі «Позитивне мислення»
11:31
Лекторські групи: на допомогу учневі «Позитивне мислення»

   МИСЛИТИ ПОЗИТИВНО - ЦЕ ПРОСТО!

   За статистикою, в середньому за добу в нашій голові зв’являється до 60 тис.думок. Це приблизно 1 думка на секунду. Усвідомивши такі цифри спробуймо перефразувати відому цитату древньогрецького філософа-медика Гіппократа : "Ми те, що ми їмо"  на фразу "Ми те, про що ми думаємо…

    Також пригадуються слова відомого поета та філософа Р.У. Емерсона: "Ми стаємо тим, про що думаємо впродовж дня".

    Дійсно, сила думки є дуже сильною. Не секрет, що думки матеріалізуються і впливають на наше життя. Від 1 до 5 % всіх наших думок є такими, що постійно повторюються. Саме вони є найбільш переважаючими і викликають в нас різного виду емоції. Коли ж думка постійно повторюється, вона перетворюється на переконання, яке у свою чергу впливає на процес прийняття нами рішень у будь-яких справах. На жаль, більша частина цих переважаючих думок саме негативні за характером. 

    Саме умінню  уникати негативних думок і мислити позитивно  цього  тижня навчали шкільний психолог Наталія Юріївна Войтенко та члени учнівського парламенту (Комісія волонтерів), які підготували іпровели для учнів цікаве тренінгове заняття «Позитивне мислення учнів».

     Протягом тижня організатори своєрідної  "позитивної акції" ознайомили учнів із поняттям «позитивного мислення», як воно впливає на емоційний стан вихованців. Цікаву, корисну інформацію учні засвоїли з великим інтересом.

Тож  давайте будемо мислити  позитивно,  а діяти - креативно!

Переглядів: 222 | Додав: Annochkaa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz