Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
До уваги батьків майбутніх першокласників
 Вільні місця в закладі освіти на 1 клас; 2 клас; 3 клас; 5 клаc.

Меню сайту

Головна » 2020 » Грудень » 2 » КОНСУЛЬТУВАННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ закладів загальної середньої освіти з проблеми "Бібліотечний простір Нової української школи"
13:13
КОНСУЛЬТУВАННЯ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ закладів загальної середньої освіти з проблеми "Бібліотечний простір Нової української школи"

"Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися  вище" 

25 листопада завідувач бібліотеки Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Шабанова Л.О. провела консультування для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти з проблеми "Бібліотечний простір Нової української школи".

Людмила Олександрівна наголосила, що найголовніша традиція школи, як і основна задача – виховання всебічно розвиненої людини, прищеплення інтересу до знань, плекання талантів, розвиток здібностей. Здійснення особистого підходу у вихованні та навчанні дітей. Визначну роль у цьому процесі відіграє книжка. Навчити дитину любити книгу, прищеплювати навички бібліотечно- бібліографічної грамотності, формувати навички користування інформацією – провідна мета бібліотеки. «Вчимося читати – вчимося жити!»

 Шкільний бібліотекар - помічник учителя у школі, належить до тієї когорти спеціалістів, які формують гідне майбутнє нашого народу. Зрозуміло, що роль бібліотекаря і самої бібліотеки буде змінюватися з часом, але одне залишиться назавжди: роль бібліотекаря освіченого, компетентного, завжди готового допомогти.

Бібліотекарі ЗЗСО брали активну участь у ході заходу, ділилися власним  досвідом щодо переших кроків  на шляху перетворення  шкільних бібліотек у сучасні медіацентри

Переглядів: 20 | Додав: glusenkoolena | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz