Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
Вільні місця в закладі освіти: 1 клас - 4; 2 клас - 10; 3 клас - 4; 4 клас - 4; 5 клас - 5; 10 клас - 2
Меню сайту

Випускники школи - освітяни

   Чубарук Олена Василівна

     Чубарук Олена Василівна – завідуюча кафедрою управління освітою Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Завершила навчання в аспірантурі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти. Працює над дисертаційним дослідженням "Організаційно-методичні умови підвищення кваліфікації вчителів гуманітарного профілю".

Автор та керівник авторського колективу науково-методичних посібників "Тестові завдання з української мови: теорія і практика", "Організація та зміст діяльності наукових лабораторій інституту. Випуски 1,2", "Методичне забезпечення діяльності вчителя щодо роботи з дітьми, які мають особливості психофізичного розвитку", "Нормативно-правове забезпечення діяльності Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів", "Інформаційно-аналітичні матеріали діяльності Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів", "Координаційна діяльність Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів", "Консультативна діяльність Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів", а також автор та співавтор низки публікацій.

 

Перерва Володимир Степанович

     Український краєзнавець, кандидат історичних наук, доцент.Член правління Київської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України, лауреат молод
іжної премії голови Київської облдержадміністрації (2005) і Літературно-мистецької премії імені І. С. Нечуя-Левицького (2011).

Народився 22 квітня 1973 року у м. Біла Церква Київської області. У 1980 році вступив до «нульового» класу Білоцерківської середньої школи № 11, а в 1982 р. був переведений до Білоцерківської СШ № 1, яку закінчив у 1990 році. Протягом 1990—1992 рр. працював оператором газового обладнання Білоцерківського ООО «Експрес».

У  1992 році за експериментальним набором вступив на історичний факультет Дрогобицького державного педагогічного інституту, який закінчив з відзнакою у 1997 році. По отриманні диплому став працювати асистентом кафедри історії України цього ж вишу, а в 1998 році вступив в аспірантуру Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Статус єпархіальних органів влади та парафіяльного священства у Київській митрополії ХІХ — початку XX ст.».

З 2001 року працює на посаді доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін (згодом — кафедри правознавства) у Білоцерківській філії Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (нині — Білоцерківський інститут економіки та управління ВНЗ ВМУРоЛ «Україна»).

Сфера наукових інтересів — церковна історія України, історія освіти, мікроісторія Київщини. Автор понад 10 наукових статей у фахових журналах і понад 100 наукових та науково-популярних праць.

Має низку нагород .

 
Бондар Анатолій Володимирович,
вчитель історії, керівник краєзнавчого гуртка,
керівник музею гімназійної освіти м. Біла Церква  

Народився 25 травня 1972 року в м. Біла Церква. В 1987 році  закінчив 8 класів середньої школи №1 м. Біла Церква. В 1990 р. закінчив ПТУ-15. В 1997 році закінчив Дрогобицький педагогічний інститут ім. Івана Франка історичний факультет за спеціальністю вчитель історії та народознавства. З 1997 по 2002 рік працював вчителем історії в школах м. Біла Церкви. З 2002 року працюю вчителем історії, керівником краєзнавчого гуртка, керівником музею гімназійної освіти м. Біла Церква, очолював ініціативну групу учителів та учнів гімназії №1 по створенню музею гімназійної освіти м. Білої Церкви, працював в архівах, бібліотеках Києва. Під моїм керівництвом учнями гімназії були написані та захищені роботи малої академії, які стосувалися історії гімназійної освіти Білої Церкви, дані роботи були призери та переможці обласного конкурсу. Керівник та учні мали подяки від міського та обласного управління освіти. В 2010 році був нагороджений грамотою управління освіти та науки Білоцерківської міської Ради.

З квітня 2008 року працюю за сумісництвом редактором в Білоцерківській централізованій системі в відділі інформаційно-краєзнавчої роботи, працюємо над багатотомним Білоцерківським біографічним словником, перший том якого вийшов в лютому 2010 року, в 2010 році вийшла у співавторстві з Володимиром Іванцівим книга «Час Руху в просторі Просвіти», про встановлення незалежності України в Білій Церкві. З колегами краєзнавцями працюємо над написанням історії Білої Церкви, також працюємо над книгою «Історія гімназійної освіти Білої Церкви», чекає свого видання праця «Знані учні та вчителі Білоцерківських гімназій 1847 -1920 рр., також працюємо над книгами «Історія Будівельної справи Білої Церкви». Є співавтор разом з Євгеном Чернецьким книги «Українське село. Родовідна книга Красного та Затиші на Білоцерківщині». Маю публікації на історичну та краєзнавчу тематику в місцевій та всеукраїнській пресі.

 

Герасименко (Дюба) Ірина Володимирівна,

учитель російської мови та зарубіжної літератури БСШ №1

     Народилася 19 червня 1961 року в місті Білій Церкві Київської області. Навчалася в нашій школі з 1968 по 1978 роки. У шкільні роки захоплювалася кульовою стрільбою (спортивний розряд – МС). Після закінчення школи навчалася на філологічному факультеті КДПІ ім. Горького, який закінчила в 1982 році. Після трьох років роботи в Немішаєвській середній школі (Бородянський р-н) переїхала до рідного міста. Пропрацювавши два роки (1985-1986) в середній школі №15, повернулася до стін рідної школи. Із 1987 року працює в СЗШ №1. В 1997 році здобула ще одну вищу освіту в НПУ ім. Драгоманова за спеціальністю: вчитель української мови та літератури. За сумісництвом працює тренером з кульової стрільби. Педагогічний стаж – 39 років. Педагогічне звання – вчитель-методист. Керівник шкільного методоб’єднання кафедри слов’янської філології та історії. Більш детальна інформація про фахову діяльність – в презентації ШМО слов’янознавства й історії на сторінці сайту «Методична робота школи». Портфоліо можна переглянути за посиланням https://sites.google.com/a/s18.pp.ua/btshmara/ucasniki/gerasimenko-irina/portfolio-gerasimenko-i-v-bss-no-1 

 

 Пелипенко  Юрій Леонідович, 

керівник фізичного виховання ДВНЗ  «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум» 

         Народився 18 липня 1985 року в с. Велика Березянка Таращанського району. 1992–2002 р. р. навчався в Білоцерківській ЗОШ № 1, а також в ДЮСШ № 1 (І розряд з баскетболу). З 1997-2001 р. неодноразово ставав чемпіоном в першості Київської області серед юнаків, 2002–2007 р.р. навчався в Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини на факультеті початкової освіти, був членом збірної команди університету і збірної м. Умань та Черкаської області, 2007 р. зайняв II місце в ІІІ літніх спортивних іграх Черкащини з баскетболу серед чоловічих команд. Має ступінь магістра. В період з 2007-2011 працював викладачем фізичного виховання в Білоцерківському професійному ліцеї. На даний момент працює керівником фізичного виховання в ДВНЗ «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум». Викладач ІІ категорії. Нагороджений грамотами:

- За активну участь у спортивному житті університету та м. Умані.

- За успіхи у навчанні і активну участь у громадському житті факультету та з нагоди 75-річчя Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини

Подяки:

- За активну участь у громадському житті факультету.

- Комітету з професійної освіти головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

- За багаторічну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий  особистий внесок у підготовці кваліфікованих робітників.

 

Дудченко Тетяна Володимирівна, 

учитель математики та інформатики БСШ №1

 

     Народилася 1 березня 1977 року у м. Білій Церкві Київської області. Навчалася у нашій школі з 1984 по 1994 роки. У 1994 році вступила до Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова на фізико-математичному факультеті по спеціальності: математика та інформатика. На 4 та 5 курсах працювала лаборантом кафедри математики та методики викладання математики в університеті. Закінчила навчання у 1999 році і одразу повернулася до рідного міста, де почала працювати вчителем математики у своїй школі. Згодом (2003 року) почала викладати також інформатику. Педагогічний стаж – 13 років. Спеціаліст І категорії.

 

Власенко Олег Володимирович, 

проректор, декан медичного факультету №2

Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова

      Народився 17 жовтня 1961 року у м. Білій Церкві. З 1968 по 1978 навчався в у нашій школі. Закінчив Вінницький національний медичний університет у 1984 році. Зараз працює деканом медичного факультету №2 Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова.

 

Проценко Жанна Олегівна, 

учитель англійської мови БСШ №1

     Народилася 28 серпня 1982 року в м. Біла Церква. З 1989 по 1997 рік навчалася в нашій школі. Після закінчення 9 класів вступила до педагогічного училища м. Білої Церкви за спеціальністю «Початкове навчання», яке закінчила із червоним дипломом. Після закінчення училища  у 2001 році отримала  також атестат про повну загальну середню освіту та золоту медаль. З 2001 по 2005 рік навчалася на заочному відділенні факультету української філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Отримала диплом з відзнакою. По закінченню університету присвоєно кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури. У 2007 році вступила на заочне відділення Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди факультету післядипломної освіти. По закінченню університету отримала диплом спеціаліста про перепідготовку за спеціальністю "Мова та література (англійська)" та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови, зарубіжної літератури. Трудову діяльність розпочала 2002 року у загальноосвітній школі №4 м. Біла Церква на посаді вчителя курсу «Київщинознавство». У січні 2003 року переведена на посаду вихователя групи продовженого дня загальноосвітньої школи №1 м. Біла Церква. З вересня 2008 року працює вчителем англійської мови у згаданій школі, яка 2008 року отримала статус спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням слов`янських мов. Педагогічний стаж 9 років, спеціаліст 1 категорії.

 

Дмитраш (Милка) Олена Вікторівна, 

учитель початкових класів гімназії №1 м. Білої Церкви

     Народилася 30 квітня 1961 року в м. Білій Церкві. З 1968 по 1978 роки навчалася в нашій школі. Після закінчення школи навчалася в Вінницькому педагогічному інституті ім. М.Островського, який закінчила в 1982 році. Трудова діяльність розпочалася в 1982 році в ЗОШ №11 м. Біла Церква. З 1987 року працює в гімназії №1 м. Білої Церкви. Стаж роботи 30 років. Відмінник освіти України. Життєве кредо нашої випускниці: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах шукати істину, у людях – мудрість».

 

Плигань (Моляренко ) Зінаїда Олександрівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи 

ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича»

 

     Роки навчання в школі 1968-1977, з 1977 по 1981 навчалась в Білоцерківському технікумі мясної та молочної промисловості, з 1982 по 1987 рік навчалась в Київському педагогічному інституті ім. Горького (Драгоманова). Працює заступником директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича», викладач вищої категорії, педагогічне звання «Старший викладач», відмінник освіти України. Захоплення: інтелектуальні ігри, інформаційні технології. Педагогічне кредо: «Краще запалити хоча б одну свічку, ніж весь час проклинати пітьму».

 

Ліснічук-Білокриницька Вікторія Станіславівна,

учитель обслугововуючої праці 

 

    Народилася 16.04 1967 року в м. Білій Церкві. Навчалася В нашій школі з 1974 по 1984 рік. Після закінчення школи вступила до КДПІ ім Горького на природничо-географічний факультет, який закінчила у 1989 році. Другу вищу освіту здобула у НПУ ім. Драгоманова 2001 року (факультет "технологія виробництва"). Має вищу категорію, звання - старший вчитель. В СЗШ №1 працює з 1991 року. Педагогічний стаж - 23 роки. 

 

Хітров Олексій Станіславович,

офіцер-вихователь гімназії №2

 

Народився 5 травня 1971 року в м. Білій Церкві. З 1978 по 1988 рік навчався в нашій школі. Після закінчення школи навчався в СВАКУ (Сумське вище артилерійське командне училище). З 1992 року служив у 72-й механізованій дивізії, 72-й механізованій бригаді, 55-й бригадній артилерійській групі, які знаходяться в м. Білій Церкві. З жовтня 2011 року працює у гімназії №2 м. Білої Церкви на посаді офіцера-вихователя. Має офіцерське звання - майор. Педагогічний стаж - 23 роки.

 

Усков В’ячеслав Валентинович,

директор Київського обласного музично-драматичного театру ім.. П.Саксаганського

На все життя запам'ятав cвого класного керівника Марину Сергіївну та Андрія Андрійовича, учителя математики. Найтепліші спогади залишилися про директора школи Леонтія Антоновича Корчаку. Я  із задоволенням повернувся б  на урок географії до Миколи Нечипоровича Биби, адже кожен урок цей учитель перетворював на спектакль: співав, декламував, грав.   Усе моє шкільне життя – це підготовка до професійної діяльності, бо саме у школі я вийшов уперше на сцену, створив свій альтернативний піонерський театр. Учителі завжди ставилися до мого захоплення театром із розумінням і допомагали, чим могли.

Закінчив нашу школу у 1969 році. У 1975 році закінчив Київський державний інститут культури, за освітою – режисер.  

 

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz