Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
Вільні місця в закладі освіти: 1 клас - 4; 2 клас - 10; 3 клас - 4; 4 клас - 4; 5 клас - 5; 10 клас - 2
Меню сайту

Виховна робота в школі

 

 

СИСТЕМА ВИХОВНОЇ  РОБОТИ ШКОЛИ 

    Педагогічний колектив, адміністрація школи працюють   над впровадженням інноваційних технологій виховання підростаючого покоління, які  сприяють саморозвиткові творчої особистості учнів.  Виховний процес грунтується на українознавстві (календарні свята, різноманітні конкурси, екскурсії, зустрічі), традиціях школи.

  Основна увага приділяється формуванню громадянина-патріота України, створенню умов для самореалізації особистості учня, відповідно до його здібностей, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я, належних гігієнічних навичок і засад здорового способу життя.

Пріоритетні напрямки виховної роботи закладу 

​​Місія школи з виховної роботи:

 • формування і розвиток свідомої особистості з громадською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця в житті, здатного змінити на краще своє життя і життя своєї країни

Завдання виховної системи:

 • виховувати дитину як громадянина країни, національно свідомого, життєво і соціально компетентного, здатного здійснювати самостійний вибір і приймати відповідні рішення у життєвих ситуаціях.

 • сприяти зростанню творчого духовного потенціалу особистості, розкриттю здібностей на кожному з виховних етапів.

 • розвивати дитяче самоврядування як осередок самореалізації громадянського виховання.

 • стимулювати саморозвиток, самовиховання, самоосвіту учнів та розвиток їх життєтворчої компетентності через участь у реалізації проектів соціального та благодійного напрямків.

 • створювати умови для розвитку життєтворчої компетентності учнів.

 • впроваджувати оптимальні методи, форми, засоби, що сприяють формуванню в учнівської молоді основ життєтворчості;

 • розширення можливостей компетентного вибору особистістю свого життєвого шляху

Інноваційні технології, які використовувались  у виховному процесі:

 • пріоритет самоцінності, самобутності, індивідуальності учня;

 • проектування освітнього процесу, передбачення можливості організувати навчання та виховання  як індивідуальну діяльність з трансформації соціально значущих нормативів у особистісно значущі;
 • зорієнтованість педагогів на особистість учня;
 • виявлення досвіду кожного учня, його соціалізація, контроль за способами пізнавальної діяльності, співробітництво вчителя та учня;
 • взаємодія суспільно-історичного досвіду та даного суб’єктивного досвіду учня;
 • розвиток учня як особистості йде не тільки шляхом оволодіння ним нормативною діяльністю, а й через постійне збагачення, перетворення суб’єктивного досвіду як важливого джерела власного розвитку;
 • основні форми навчання та виховання - групові та індивідуальні, які ґрунтуються на довірі до дитини, на здатності її відповідати за себе;
 • діалогічний стиль спілкування, взаємодія між учнями, підтримка ініціативи дітей.

       В процесі виховної роботи формується повага до Конституції, законодавства України, державної символіки. Проводиться робота по ознайомленню  дітей з Законом "Про охорону дитинства”, Декларацією прав дитини та  Конвенцією ООН "Про права дитини”.

     Поряд із традиційними формами виховної роботи практикуються інтерактивні форми виховних заходів, які передбачають організацію і розвиток діалогового спілкування, котре веде до взаєморозуміння, взаємодії. В процесі виховних заходів учні вчаться критично мислити, вирішувати складні проблеми на основі аналізу обставин та відповідної інформації, зважувати альтернативні погляди, брати участь у дискусіях, спілкуватися з іншими людьми. Такі заходи розвивають комунікативне вміння і навички, допомагають встановити емоційні контакти між учнями, забезпечують виховне завдання оскільки привчають працювати в команді, прислухатися до думки друзів. Зокрема, це такі заходи,  як ділова гра  "Знай і поважай свої права”,  рольова гра "Шляхами права”, казкова правознавча лотерея, юридичний волейбол та інші.

      Послідовною є робота з батьківською громадськістю. На засіданнях батьківського комітету школи неодноразово порушувались питання щодо формування у дітей загальнолюдських цінностей таких як цілеспрямованість, рішучість, твердість у протистоянні негативному впливу.

      У школі працює 21 гурток за інтересами. Наші вихованці - постійні учасники та переможці регіональних, обласних,  районних  конкурсів, виставок і фестивалів. 

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz