Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости


Меню сайту

Умови прийому до першого класу


ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ
ДО БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ  ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ СЛОВ'ЯНСЬКИХ МОВ

1. Загальні положення
1.1. Приймання дітей (учнів, вихованців) до спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов здійснюється на конкурсній основі згідно з Інструкцією «Про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)» від 19 червня 2003 р. № 389.
 1.2. Відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)» від 19 червня 2003 р. № 389 та на підставі Статуту Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов (далі – БСШ № 1) робочі групи з числа педагогічних працівників розробляють Правила конкурсного приймання, що обговорюються на спільному засіданні педагогічної ради і ради БСШ № 1, схвалюються ними та затверджуються директором навчального закладу за погодженням з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.
1.3. У конкурсному відборі (конкурсі) можуть брати участь діти (учні, вихованці) незалежно від місця проживання.
1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

2. Організація конкурсу
2.1. Правила конкурсного приймання оголошується не пізніше, ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні БСШ № 1.
2.2. Конкурсне приймання учнів до 1 класу проводиться протягом лютого-квітня. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (червень, серпень), яке організовується таким чином, щоб зарахування дітей відбулося не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.
2.3. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.
 2.4. Для проведення конкурсних випробувань у БСШ № 1 створюється конкурсна педагогічна комісія, до складу якої входить практичний психолог школи. Головою конкурсної комісії є директор навчального закладу або його заступник. Склад конкурсної комісії затверджується наказом директора школи за погодженням із радою навчального закладу.
2.5. Для проведення конкурсного прийому до 1 класу та 2-4 класів створюється предметна комісія зі складу членів конкурсної комісії. Склад предметних конкурсних комісій затверджується наказом директора школи.
2.6.
До участі в конкурсі допускаються діти (учні, вихованці) на підставі заяви батьків або осіб, що їх заміняють, що подається на ім’я директора школи. Для участі в конкурсі дітей, які вступають до 1-го класу спеціалізованої школи, крім заяви, подаються копія свідоцтва про народження, копія свідоцтва постраждалого від аварії на ЧАЕС та медична картка дитини встановленого зразка.

3. Проведення конкурсу
3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу БСШ № 1, проводиться протягом лютого-квітня (див. п.2.3., 2.4.) у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, що їх заміняють.
 3.2. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу БСШ № 1, повинна включати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу (суспільно-гуманітарні дисципліни). Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практично психології і соціальної роботи (психологічними службами), та затверджує директор школи за погодженням з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.
Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.
3.3. Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога.
3.4. Співбесіда не повинна тривати більше, ніж 30 хвилин.
 3.5. Конкурсні випробування для учнів (вихованців), які вступають до БСШ № 1 всередині навчального року, проводяться за умови наявності вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання.
Адміністрація школи самостійно визначає умови і порядок проведення конкурсного приймання таких учнів (диктант і співбесіда з історії та української і зарубіжної літератур відповідного до навчальної програми класу, до якого зараховується учень). Завдання для конкурсного прийому протягом 2 днів розробляє педагогічна комісія і затверджує директор школи.
3.6. Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформляються у вигляді протоколів відповідної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

4. Порядок зарахування
4.1. Діти (учні, вихованці), які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування дітей (учнів, вихованців) проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу. Формування 1 класів проводиться не пізніше, як за тиждень до початку нового навчального року.
4.2. До навчального закладу подаються такі документи: копія свідоцтва про народження, копія посвідчення постраждалого від аварії на ЧАЕС (якщо є), особова справа, медична картка (довідка) встановленого зразка.
4.3. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу спеціалізованої школи, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.
4.4. Діти (учні, вихованці), які зараховані до спеціалізованої школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

5. Контроль за проведенням конкурсу
 5.1. Директор БСШ № 1 несе персональну відповідальність за дотримання вимог Інструкції «Про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)» від 19 червня 2003 р. № 389.
5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахуванням дітей (учнів, вихованців) до спеціалізованої школи за його результатами покладається на управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.
5.3. При порушенні навчальним закладом вимог Інструкції «Про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів)» від 19 червня 2003 р. № 389 та Правил конкурсного приймання, розроблених БСШ № 1, рішенням управління освіти і науки Білоцерківської міської ради результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, що приймало це рішення, організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточним.

 
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz