Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
До уваги батьків майбутніх першокласників
 Вільні місця в закладі освіти на 1 клас; 2 клас; 3 клас; 5 клаc.

Меню сайту

Річний звіт керівника

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ЗА 2019/2020 н.р.

Звіт директора школи за 2018/2019 н.р.

Звіт директора школи за 2017/2018 н.р.

Щороку, у червні місяці, відбувається звіт директора школи перед представниками батьківських комітетів класів, членами загальношкільного батьківського комітету, радою школи та наглядово-піклувальною радою. Директор школи О.В.Плигань розказала про роботу закладу в 2017/2018 навчальному році, охарактиризувала головні напрями діяльності закладу освіти. Були проаналізовані результати навчальної, виховної, господарської діяльності закладу,   відмітила, що всі учасники навчально-виховного процесу працювали злагоджено й ефективно. Особливо наголосила на  постійній і надійній підтримці батьків. У звіті директора було надано інформацію про рух та використання коштів в процесі діяльності  БФ «Слов'янське братство». Згідно з рішенням попередньої конференції благодійні внески від батьківських колективів надходили на рахунок благодійного фонду «Слов’янське братство».

     З початку 2016 року на рахунок благодійного  фонду  «Слов'янське братство» надійшло 196.519 грн.

     Станом на 19.06.2018 р. на утримання і підготовку школи до початку нового навчально року надійшло:   спонсорських коштів – 9.750 грн.

                                               батьківських – 84.765 грн.

     Частина коштів витрачена для зміцнення матеріально-технічної бази закладу, капітальний ремонт кабінету № 13, придбання мультимедійного проектора для актової зали, підписання періодичних видань, придбання канцелярських та господарчих товарів тощо.

     Станом на 19.06.2018 року на рахунку благодійного фонду «Слов’янське братство» знаходиться 14.516 грн.

     Звіт директора школи  перед педагогічною та батьківською громадськістю про витрачені кошти на підготовку школи до нового навчального року  буде здійснено у вересні 2018 року.

 

Батьківська конференція "Школа - родина. Кроки співпраці".

Ось таку тему запропонувала для роботи адміністрація Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №1, зібравши чергову батьківську конференцію.

   В актовій залі БСШ № 1 була проведена загальношкільна батьківська конференція.  Директор школи О.В.Плигань щиро подякувала і учням, і їхнім батькам за позитивну струну, і розпочала роботу конференції нагадавши, що відбувається вона один раз на рік, та запросила обрану президію до своїх обов'язків. Із доповіддю щодо важливості співпраці батьків із педагогічним колективом як запоруки успіху дітей, а також про численні здобутки не лише на рівні міста, а й краю і держави виступила директор. Відрадно, що перелік імен учнів-переможців різноманітних конкурсів та олімпіад супроводжувався щирими оплесками батьків, яким було приємно і за досягнення власних чад, і за високий імідж закладу. 

  Директору школи, раді школи, піклувальній раді, загальношкільному батьківському комітету систематично працювати протягом нового навчального року в напрямку залучення різних джерел фінансування для  потреб школи: шефська допомога, спонсорська допомога (Витяг із протоколу)

Насамкінець   О.В.Плигань висловила велику вдячність за розуміння і співпрацю владі міста, міському центру зайнятості, відділу освіти, а особливо - спонсорам і небайдужим до проблем школи батькам, котрі долучалися до покращення її матеріально-технічної бази. 

    Як співдоповідь прозвучав виступ голови батьківського комітету, яка детально зупинилася на фінансових питаннях, зауваживши на вчасному внесенню коштів, враховуючи нестабільну цінову політику в державі. Із надходженнями й витратами можна ознайомитися ТУТ 

 

Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz