Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
Вільні місця в закладі освіти: 1 клас - 4; 2 клас - 10; 3 клас - 4; 4 клас - 4; 5 клас - 5; 10 клас - 2
Меню сайту

Сподвижники і партнери


1. Міський голова Дикий Г.А., управління освіти і науки Білоцерківської міської ради в особі начальника Петрика Ю.Ф., які підтримують і сприяють усім нововведенням у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням слов’янських мов.

2. Школа співпрацює з Благодійним фондом К.Єфименка, який сприяє організації навчально-виховної роботи з дітьми соціально незахищених категорій. У рамках цієї співпраці члени шкільного учнівського парламенту «Слов’янське братство» розробили й реалізують соціальний проект із захисту прав та виховання активної громадянської позиції дітей із неблагонадійних сімей та соціально незахищених категорій, зокрема вихованців Білоцерківського реабілітаційного центру «Злагода», які навчаються в нашій школі.

3. Іноземними партнерами та спонсорами школи виступають  Консульський віддділ Посольства Республіки Польща в Києві та Посольство Республіки Болгарія в Україні.. За сприяння
Консульського віддділу Посольства Республіки Польща в Києві в навчальному закладі було створено сучасний кабінет польської мови. Завдяки  тісній співпраці з Консульським віддділом Посольства Республіки Польща в Києві школа отримала в подарунок не лише комплекти підручників,  педагогічні та навчальні видання, а й усну домовленість про підтримку  в навчанні кращих учнів-випускників нашої школи у престижних вищих навчальних закладах Польщі. Співпраця з Посольством Республіки Болгарія сприяла забезпеченню навчальною, методичною, науково-популярною та довідковою літературою з болгаристики.

4. ТОВ «Весна», директор Тюхта Л.М., допомагає у зміцненні матеріально-технічної бази школи, наповненні інструментами шкільних майстерень, швейного цеху.  Бере активну участь у позашкільних виховних заходах.

5. Інформаційним спонсором та партнером школи є місцеві періодичні видання – газети «Білоцерківці», «Главная», "Роден край", "Дзєннік Кійовскі", які висвітлюють діяльність школи, сприяють формуванню позитивного іміджу освітнього закладу серед громадськості міста, області та на всеукраїнському рівні.

6. У профорієнтаційній роботі зі старшокласниками допомагає співпраця та співробітництво з такими вищими навчальними закладами як Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Київський славістичний університет, Київський міжнародний університет, Білоцерківський національний аграрний університет, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, співпраця зі Слов`янською гімназією м. Києва.
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz