Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости




Вільні місця в закладі освіти: 1 клас - 4; 2 клас - 10; 3 клас - 4; 4 клас - 4; 5 клас - 5; 10 клас - 2
Меню сайту

Конкурси

Підсумки участі команди школи

у VI Міжнародній славістичній олімпіаді школярів КСУ

у 2010/2011 н.р.

 

п/п

Номінація

Учень

Клас

Місце

Учитель

1

  Російська мова

Несененко Олена

10-А

--

Клименко

Тетяна Миколаївна

2

  Журналістика

Демченко Аліна

8-Г

ІІІ

Клименко

Тетяна Миколаївна

3

Українська мова

Лиценко Дарія

10-А

--

Баранова

Вікторія Анатоліївна

4

Польська мова

Бяли Каміла

8-В

ІІ

Кадькало

Світлана Петрівна

5

Болгарська мова

Ніколаєць Анна

І

8-Г

Кірова

Лариса Дмитрівна

6

Українська мова

Моргун Галина

10-А

--

Баранова

Вікторія Анатоліївна

 

Керівник команди  Кірова Л.Д.

Підсумки участі команди школи

у VI Міжнародній славістичній олімпіаді школярів КСУ

у 2011/2012 н.р.

 

п/п

Номінація

Учень

Клас

Місце

Учитель

1

Польська мова

Бяли Каміла

9-А

--

Кадькало

Світлана Петрівна

2

Польська мова

Несененко Олена

11-А

І

Кадькало

Світлана Петрівна

3

Польська мова

Шелест Вікторія

11-А

ІІ

Кадькало

Світлана Петрівна

4

Польська мова

Маслій Іванна

11-А

ІІІ

Кадькало

Світлана Петрівна

5

Російська мова

Несененко Олена

11-А

--

Клименко

Тетяна Миколаївна

6

Журналістика

Демченко Аліна

9-Г

І

Клименко

Тетяна Миколаївна

7

Українська мова

Лиценко Дарія

11-А

ІІ

Баранова

Вікторія Анатоліївна

8

Українська мова

Степанець Анастасія

10-Б

--

Гирявець

Людмила Олександрівна

 

Керівник команди  Кадькало С.П.

Підсумки участі команди школи

у VI Міжнародній славістичній олімпіаді школярів КСУ

у 2012/2013 н.р.

 

п/п

Номінація

Учень

Клас

Місце

Учитель

1

Болгарська мова

Ніколаєць Анна

10-Б

ІІ

Будугай

Андрій Олександрович

2

Болгарська мова

Луценко Олена

10-Б

--

Будугай

Андрій Олександрович

3

Польська мова

Каракой Вероніка

8-А

ІІІ

Кадькало

Світлана Петрівна

4

Журналістика

Полудень Анастасія

10-А

ІІІ

Богачук

Катерина Василівна 

5

Російська мова

Кудіна Карина

11-Б

--

Куслій

Ірина Володимирівна

6

Історія

Мельник Юлія

11-Б

--

Бобраніцька

Наталія Вікторівна

7

Українська мова

Кушнір Анастасія

11-Б

--

Гирявець

Людмила Олександрівна

8

Польська мова

Перхайло Богдан

11-Б

--

Порембска Галина

9

Російська мова

Губська Катерина

11-Б

---

Куслій

Ірина Володимирівна

10

Історія

Мордованюк Аліна

11-А

--

Бобраніцька

Наталія Вікторівна

11

Історія

Гулик Олександра

11-А

--

Бобраніцька

Наталія Вікторівна

 

Керівник команди  Бечко Н.І.

Результативність участі команди учнів БСШ № 1,

які є переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

ім. Т. Шевченка

 

Навчальний

рік

ІІ етап

(міський)

ІІІ етап

(обласний)

І

ІІ

ІІІ

Усього

І

ІІ

ІІІ

Усього

2012/2013

1

-

-

1

-

1

-

1

2013/2014

1

-

-

1

-

-

1

1

 

Учень  - Абрамов Дмитро  (7-Б, 8-Б)

Учитель  - Кирильченко В.В.

Результативність участі команди учнів БСШ № 1,

у ІІ та ІІІ етапах Міжнародного конкурсу

з української мови ім. П.Яцика у 2012-2014 н.р.

 

Навчальний

рік

ІІ етап

(міський)

ІІІ етап

(обласний)

І

ІІ

ІІІ

Усього

І

ІІ

ІІІ

  Усього

2012/2013

2

1

1

4

1

-

-

1

2013/2014

1

3

-

4

1

-

-

1

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту







Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz