Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
Вільні місця в закладі освіти: 1 клас - 4; 2 клас - 10; 3 клас - 4; 4 клас - 4; 5 клас - 5; 10 клас - 2
Меню сайту

Директор школи

Плигань Олена Володимирівна,

директор

Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1

з поглибленим вивченням слов’янських мов

         1969 року народження, освіта вища, учитель української мови і літератури, учитель вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист».

       Плигань Олена Володимирівна – педагог із багатолітнім стажем роботи, яка на професійній ниві пройшла шлях від учителя української мови і літератури (Фастівської середньої школи № 9 Київської області; Білоцерківської школи І-ІІ ступенів № 10 Київської області; Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Київської області), заступника директора з навчально-виховної роботи Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов  до директора школи.

        На посаді директора  БСШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов м. Білої Церкви Київської області працює з  жовтня 2017 року.

        За час роботи у навчальному закладі Плигань О.В. зарекомендувала себе творчим, ініціативним, із високим почуттям відповідальності заступником директора школи з навчально-виховної роботи. Має ґрунтовну науково-теоретичну й методичну підготовку, активно впроваджує нетрадиційні форми та методи управлінської діяльності.  Бере активну участь у розробленні шкільного компоненту змісту освіти, надає практичну допомогу педагогічним працівникам інших навчально-виховних закладів в освоєнні досвіду передових педагогів, здійснює науково-методичну та науково-дослідницьку діяльність. Високий професіоналізм, креативність, ініціатива, творчий пошук характерні риси її управлінського та педагогічного почерку.

      Плигань О.В. – активний учасник шкільного та міського методичного процесу.  Олена Володимирівна надає  методичну допомогу творчим учителям, є співавтором навчально-методичних комплексів для учнів школи І-ІІІ ступенів. Переорієнтація з масових форм роботи на індивідуальну, підтримка ініціативи й творчого пошуку педагогічних працівників дала можливість  брати участь у створенні авторських програм, котрі забезпечують не тільки спеціалізацію закладу, а й є цікавими для всього педагогічного загалу, що не раз підтверджувалось під час участі навчального закладу у всеукраїнських та міжнародних освітянських форумах та виставках, де  матеріали БСШ №1 були відзначені золотими та бронзовими медалями й дипломами.

      Із 2011 року є керівником міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Як висококваліфікований фахівець Плигань О.В.  є постійним членом журі предметних олімпіад з української мови та літератури, конкурсу знавців української мови,  мовно-літературного конкурсу ім. Т.Ш.Шевченка;  керівником міської творчої лабораторії «Підвищення результативності роботи з обдарованими учнями в позаурочній роботі з української мови та літератури». Статті Олени Володимирівни друку­ю­ть­ся на сторінках  жур­налів  «Директор школи»,  «Шкільний біб­ліо­теч­но-інфор­ма­цій­ний центр», «Відкритий урок: розробки, технологія, досвід», газетах «Початкова освіта».

     В управлінській діяльності застосовує демократичний стиль спілкування з педагогами, уміло створює в учительському колективі  доброзичливу атмосферу, постійно дбає про розвиток професійних компетентностей класоводів та вчителів-предметників. 

       Олена Володимирівна з повагою ставиться до учнів, педагогів, працівників школи. Підтримує зв'язок із батьками, надає їм консультації щодо навчання, виховання та професійного визначення їхніх дітей.

        Освітня діяльність БСШ № 1 під керівництвом О.В.Плигань спрямована на формування свідомої особистості з громадянською позицією, яка готова до свідомого вибору свого місця в житті, до міжкультурного діалогу, упроваджується модель навчального закладу як полікультурного особистісно зорієнтованого середовища, в якому реалізуються індивідуальні траєкторії розвитку особистості.

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz