Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости
До уваги батьків майбутніх першокласників
 Вільні місця в закладі освіти на 1 клас; 2 клас; 3 клас; 5 клаc.

Меню сайту

Адміністрація школи

  

 

 ТУРСЬКА Наталія Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Четвер 9.00-18.00

  ТУРСЬКА Наталія Миколаївна працює в даній школі з 1987 року. За час роботи в даній школі виявила себе як відповідальний та ініціативний педагог, що має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє сучасною методикою викладання математики, знає вимоги чинних програм, методичних рекомендацій до них, користується ними в повсякденній роботі.

    Наталія Миколаївна багато працює над собою, творчо підходить до організацій навчально-виховного процесу. Уроки проводить на високому науково-методичному рівні, впроваджуючи в практику роботи особистісно зорієнтовані технології, зокрема інтерактивні. Вчитель вдало використовує нестандартні методи, прийми і форми роботи, які активізують участь учнів в процесі пізнання.

 

    Турська Н.М. здійснює диференційований підхід до учнів, використовує проблемні ситуації, розвиває творчі здібності учнів. Через нові підходи до викладання забезпечує систематичність і міцність знань учнів, ефективно організовує роботу з обдарованими дітьми.

 

    Як заступник директора з навчально-виховної роботи робить вагомий внесок в організацію навчально-виховного процесу в школі, гармонійний розвиток особистостей учнів з гуманістичними поглядами і багатим світоглядом.

 

 

 

КЛИМЕНКО Тетяна Миколаївна

Заступник директора з науково-методичної роботи

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Середа  9.00-18.00

   Клименко Тетяна Миколаївна працює в даній школі з 1985 року. Має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє сучасною методикою викладання мови та літератури за новими програмами, широко впроваджує елементи передового педагогічного досвіду в практику своєї роботи.


    Вчитель акцентує увагу на використанні нестандартних методів, прийомів і форм, які підвищують активну участь учнів в уроці, активізують їх пізнавальну діяльність.
    Вдало урізноманітнює форми і методи на уроці, включаючи інтерактивні технології та методику особистісно орієнтованого навчання, зокрема, створення «ситуації успіху» на заняттях. Через нові підходи до викладання забезпечує систематичність і міцність знань учнів, досягає високих результатів.


    Учителем та заступником з науково-методичної роботи зроблено вагомий внесок у профілізацію та спеціалізацію навчального закладу. Тетяна Миколаївна є співавтором програм спеціальних курсів «Російські народні казки» (1 клас), «Казки східних слов’ян» (2 клас), «Казки південних слов’ян» (3 клас), «Казки південних слов’ян» (4 клас), та автором програми факультативного курсу «Література постмодернізму» (11 клас), рекомендованого листом Міністерства освіти і науки України. Друкується в педагогічній пресі.


    Вчитель спрямовує свої зусилля на організацію учнями пошукової діяльності, розвиває елементи навичок наукової роботи, готує учнів до життя. Свідченням високого рівня професіоналізму є підготовка учнів-призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із зарубіжної літератури та російської мови та П етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.
    Через зміст уроків, позакласну роботу з предмета, як заступник директора школи з виховної роботи Тетяна Миколаївна робить вагомий внесок у виховання духовно багатої, гармонійно розвиненої особистості з гуманістичними поглядами і багатим світоглядом.


    Вчитель має високий рейтинг професійної діяльності, їй властиві високі моральні якості та високий загальний рівень культури.
   Клименко Т.М. протягом багатьох років співпрацює з КОІПОПК: проводить уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації, друкується в інститутських збірниках, протягом шести років працює в обласній школі вчителя майстра зарубіжної літератури.
    Багато уваги приділяє позакласній роботі з предмета. Протягом багатьох років є художнім керівником шкільного драматичного колективу.
   Тактовна, спокійна, життєрадісна, відповідальна, відзначається високим рівнем загальної культури, користується повагою та авторитетом серед колег, батьків, та учнів.
    Дотримується правил педагогічної етики, поважає гідність своїх вихованців.

 

                                                                                            

                      

    ГЛУЩЕНКО Олена Іванівна

   Заступник директора з навчально-виховної роботи   

 

   Години прийому громадян

    Щодня 15.00-17.00

     Вівторок  9.00-18.00

   Глущенко О. І. народилася 3 червня 1980 року в м. Біла Церква Київської області. Після закінчення школи вступила до Білоцерківського педагогічного училища за спеціальністю "Соціальний педагог", який закінчила у 2000 році з дипломом з відзнакою. Перший досвід роботи на посаді педагога-організатора здобула у Терезинській загальноосвітній школі. Зробивши невелику перерву повернулася в освіту у 2005 році й розпочала свою педагогічну діяльність у закладі позашкільної освіти, де пропрацювала до 2019 року.  У період 2013-2019 роки здобула диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю "Соціальна робота" Білоцерківського інституту економіки та управління та диплом магістра з відзнакою Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти та здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність "Менеджмент" за освітньою програмою "Управління навчальним закладом", професійна кваліфікація магістр з менеджменту підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

   Маючи педагогічний стаж 16 років, Олена Іванівна завжди працює над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності, постійно перебуває у творчому пошуку, спрямовуючи педагогічну діяльність на розвиток творчого, компетентного педагога. Є автором та співавтором ряду навчально-методичних посібників, збірників сценаріїв виховних справ, приймає активну участь в конкурсах педагогічної майстерності. За високу професійну майстерність, плідну педагогічну діяльність неодноразово нагороджувалась грамотами різного рівня. Залюбки ділиться своїм досвідом на методичних порталах UROK-UA, На Урок тощо. У 2019 році пройшла навчання в "Школі успішного менеджера освіти" та за програмою "Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик".

   У серпні 2019 року була призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Білоцерківської спеціалізованої школи №1. 

 

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz