Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   ГостиСтаном на 15.10.2019 року в БСШ № 1 на паралелі 1, 2, 3, 8, 10 та 11 класів є вільні місця. Запрошуємо охочих на навчання до нашого закладу освіти
Меню сайту

Адміністрація школи

  

 

 ТУРСЬКА Наталія Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Четвер 9.00-18.00

  ТУРСЬКА Наталія Миколаївна працює в даній школі з 1987 року. За час роботи в даній школі виявила себе як відповідальний та ініціативний педагог, що має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє сучасною методикою викладання математики, знає вимоги чинних програм, методичних рекомендацій до них, користується ними в повсякденній роботі.

    Наталія Миколаївна багато працює над собою, творчо підходить до організацій навчально-виховного процесу. Уроки проводить на високому науково-методичному рівні, впроваджуючи в практику роботи особистісно зорієнтовані технології, зокрема інтерактивні. Вчитель вдало використовує нестандартні методи, прийми і форми роботи, які активізують участь учнів в процесі пізнання.

 

    Турська Н.М. здійснює диференційований підхід до учнів, використовує проблемні ситуації, розвиває творчі здібності учнів. Через нові підходи до викладання забезпечує систематичність і міцність знань учнів, ефективно організовує роботу з обдарованими дітьми.

 

    Як заступник директора з навчально-виховної роботи робить вагомий внесок в організацію навчально-виховного процесу в школі, гармонійний розвиток особистостей учнів з гуманістичними поглядами і багатим світоглядом.

 

 

 

КЛИМЕНКО Тетяна Миколаївна

Заступник директора з науково-методичної роботи

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Середа  9.00-18.00

   Клименко Тетяна Миколаївна працює в даній школі з 1985 року. Має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє сучасною методикою викладання мови та літератури за новими програмами, широко впроваджує елементи передового педагогічного досвіду в практику своєї роботи.


    Вчитель акцентує увагу на використанні нестандартних методів, прийомів і форм, які підвищують активну участь учнів в уроці, активізують їх пізнавальну діяльність.
    Вдало урізноманітнює форми і методи на уроці, включаючи інтерактивні технології та методику особистісно орієнтованого навчання, зокрема, створення «ситуації успіху» на заняттях. Через нові підходи до викладання забезпечує систематичність і міцність знань учнів, досягає високих результатів.


    Учителем та заступником з науково-методичної роботи зроблено вагомий внесок у профілізацію та спеціалізацію навчального закладу. Тетяна Миколаївна є співавтором програм спеціальних курсів «Російські народні казки» (1 клас), «Казки східних слов’ян» (2 клас), «Казки південних слов’ян» (3 клас), «Казки південних слов’ян» (4 клас), та автором програми факультативного курсу «Література постмодернізму» (11 клас), рекомендованого листом Міністерства освіти і науки України. Друкується в педагогічній пресі.


    Вчитель спрямовує свої зусилля на організацію учнями пошукової діяльності, розвиває елементи навичок наукової роботи, готує учнів до життя. Свідченням високого рівня професіоналізму є підготовка учнів-призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із зарубіжної літератури та російської мови та П етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.
    Через зміст уроків, позакласну роботу з предмета, як заступник директора школи з виховної роботи Тетяна Миколаївна робить вагомий внесок у виховання духовно багатої, гармонійно розвиненої особистості з гуманістичними поглядами і багатим світоглядом.


    Вчитель має високий рейтинг професійної діяльності, їй властиві високі моральні якості та високий загальний рівень культури.
   Клименко Т.М. протягом багатьох років співпрацює з КОІПОПК: проводить уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації, друкується в інститутських збірниках, протягом шести років працює в обласній школі вчителя майстра зарубіжної літератури.
    Багато уваги приділяє позакласній роботі з предмета. Протягом багатьох років є художнім керівником шкільного драматичного колективу.
   Тактовна, спокійна, життєрадісна, відповідальна, відзначається високим рівнем загальної культури, користується повагою та авторитетом серед колег, батьків, та учнів.
    Дотримується правил педагогічної етики, поважає гідність своїх вихованців.

 

                                                                                            

                        

                      

                       ЯЩЕНКО Анна Олександрівна

                       заступник директора з навчально-виховної роботи

       

 

                                   Години прийому громадян

                    Щодня 15.00-17.00

                       Понеділок  9.00-18.00

 Лісовол Г.О. народилася 19 грудня 1992 року в смт Рокитне Київської області. Після закінчення школи із золотою медаллю вступила в Інститут української філології та  літературної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, де була однією з кращих студенток – лауреат стипендії імені М.П. Драгоманова. У  2015  році отримала диплом магістра за спеціальністю «українська мова і література», здобула кваліфікацію викладача української мови та літератури, учителя зарубіжної  літератури.  літературного редактора. У 2014 році отримала диплом бакалавра філології і вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.

 Під час навчання в університеті працювала вихователем ГПД у спеціалізованій школі I-IIIступенів №155 з поглибленим вивченням англійських мов Шевченківського  району міста  Києва.

 Після закінчення університету з жовтня 2015 року була прийнята на посаду педагога-організатора у Білоцерківську спеціалізовану школу I-III ступенів №1 з поглибленим  вивченням слов¢янських мов.

 Як організатор учнівського колективу Ганна Олександрівна основну увагу приділяє національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління, формуванню  національної  самосвідомості, громадянської компетентності учнів, умінню працювати в команді. Під її керівництвом шкільний рій «Слов¢янське братство» посів призові  місця на етапах «Стрільба» та «Смуга перешкод» у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

 Два роки поспіль Ганна Олександрівна зі своїми вихованцями виборювали призові місця в міській акції «Годівничка», а також у конкурсі «Вода – джерело життя». Призове  місце  вибороли в міському конкурсі «Збережи первоцвіти» у номінації «Найкращий вірш та оповідання», організованому дендропарком «Олександрія». Цьогоріч під  керівництвом  педагога учні 7 класу здобули I місце у 2-их міських змаганнях з лазертагу, команда 7-В класу та збірна команда учнів 9-10 класів посіли IV місце.

 Особливу увагу Лісовол Г.О. приділяє роботі з обдарованими дітьми Так нею створений блогдля літературно обдарованих учнів школи «Рандеву: річка поезій». Ганною  Олександрівною було підготовлено переможців міських конкурсів читців-декламаторів поезій В.Стуса (Iмісце, 11 клас. Дзядевич Володимир), гуморесок П.Глазового (I  місце, 10 клас. Книш Анна).

 Під патронатом педагога-організатора шкільна команда «Ерудит» два роки поспіль (2016/2017 рр.) виходила у фінал міських змагань та посідала призові місця.

Свідченням плідної співпраці педагога зі шкільним парламентом «Слов¢янське братство» є перемога Дзядевича Володимира (10 клас) у міському конкурсі «Лідер року».

Як учитель української мови та літератури Ганна Олександрівна робить внесок у підготовку старшокласників до навчання у вищих навчальних закладах, зокрема учень 11 класу посів Iмісце на Iетапі та IIмісце у IIетапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Українська мова»). Ганна Олександрівна отримала подяку від директора Малої академії наук учнівської молоді за роботу в обласних профільних навчально-тренувальних змінах для обдарованої учнівської молоді Київської області (м. Володарка).

У жовтні 2017 року Лісовол Г.О. була призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи БСШ№1.

 

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz