Головна Мій профіль   Выход     Вход   RSS        Ви увійшли як Гість      Група   Гости


Меню сайту

Адміністрація школи

  

 ПЛИГАНЬ Олена Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи
      

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Вівторок 9.00-18.00

 

Плигань Олена Володимирівна працює вчителем української мови та літератури в БСШ І-ІІІ ст. № 1 з 17  серпня 2011 року.

          Педагогічний стаж Плигань О.В.  становить 26 років. За цей час учителю, що працювала наполегливо і творчо, було встановлено вищу кваліфікаційну категорію та присвоєно звання «учитель-методист». Роботу Плигань О.В.  було відзначено грамотами  Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Педагог стала лауреатом  Всеукраїнського  конкурсу  "Учитель року - 2000" у номінації «Українська мова і література»

         Плигань Олена Володимирівна має високий рівень науково-теоретичної підготовки, володіє методикою проведення сучасного уроку мови та  літератури. Добре знає вимоги сучасних програм, методичних рекомендацій до них. Сумлінно готується до уроків, багато працює з науковою, художньою та фаховою літературою, постійно підвищує свій професійний рівень. Ґрунтовно вивчає передовий педагогічний досвід і впроваджує його в практику роботи, знає індивідуальні особливості школярів, дбає про розвиток їхніх творчих здібностей і креативності.

          Олена Володимирівна розвиває пізнавальні інтереси учнів, активізує їхнє мислення, працює над виробленням навичок  самостійного аналізу фактів та образів, спонукає учнів до роздумів,  учить робити висновки й узагальнення. Вдало урізноманітнює форми й методи роботи на уроці, включаючи інтерактивні технології та методику особистісно орієнтованого навчання, зокрема створення «ситуації успіху», «мозковий штурм», роботу в парах, групах тощо.

         Свідченням високої фахової майстерності педагога є стабільно високі результати рівня навчальних досягнень учнів з мови та літератури, повне підтвердження та покращення результатів державної підсумкової атестації під час зовнішнього незалежно оцінювання.

Закінчила курси «Intel», добре володіє комп’ютером, систематично готує мультимедійні презентації до навчальних занять. Використання ІКТ на заняттях педагога доцільне та ефективне. Педагогом розроблені та впроваджуються в практику мультимедійні презентації з української літератури для 7 класу в рамках проекту «Відкритий світ».

        Плигань О.В. – висококваліфікований фахівець, якому притаманний власний педагогічний почерк. Олена Володимирівна –  співавтор розробок навчально-методичного  комплексу «Казки слов'янських народів» для 2-4 класів, програми міжшкільного факультативу з української мови й літератури для учнів 8-9 і 10-11 класів, посібника «Використання засобів народної творчості на годинах психолога у процесі формування життєвих компетентностей цілісної особистості», автор навчально-методичного посібника «Застосування нестандартних форм та методів діяльності на уроках української мови», збірника завдань «Акродиктанти з української мови» та ін.

      Свідченням високого рівня професіоналізму є підготовка учнів-призерів і переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з української мови та літератури, ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, ІІ етапу Мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Статті Олени Володимирівни друку­ю­ть­ся в жур­налах  «Шкільний біб­ліо­теч­но-інфор­ма­цій­ний центр», «Відкритий урок: розробки, технологія, досвід», газетах «Початкова освіта», «Директор школи».

      Вихованці Плигань О.В. неодноразово ставали переможцями різних інтелектуальних і творчих конкурсів, зокрема конкурсу  «Об’єднаймося, брати мої!», «Зерна доброти», «Тарас Шевченко в моїй долі».

        Шостий рік поспіль Плигань О.В. є керівником міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Як висококваліфікований фахівець Плигань О.В.  є постійним членом журі предметних олімпіад з української мови та літератури, конкурсу знавців української мови,  мовно-літературного конкурсу ім. Т.Ш.Шевченка;  керівником міської творчої лабораторії «Підвищення результативності роботи з обдарованими учнями в позаурочній роботі з української мови та літератури».

        Педагог бере активну участь у вебінарах, зокрема «Українська література. 8 клас. Роль митця в суспільстві (поезія Т. Шевченка, Лесі Українки)», «Українська мова. 8 клас. Односкладні речення»,  «Актуальні питання управління навчальним закладом в умовах децентралізації освітніх процесів: оптимізація мережі комунальних ЗНЗ шляхом створення опорних шкіл; реформування обліку дітей і підлітків шкільного віку»; постійно ділиться власним досвідом роботи з учителями міста (семінари, виступи на засіданнях ММО), області.  Матеріали вчителя презентовано на міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних освітянських форумах і виставках.

    Плигань О.В.  володіє почуттям нового, відчуває потребу в дослідницькій та експериментальній діяльності, на яку спрямовує й учнів. Діяльність учителя позначена педагогічними відкриттями, новаторством.

 

ТУРСЬКА Наталія Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Середа 9.00-18.00

 

 

 

 

  ТУРСЬКА Наталія Миколаївна працює в даній школі з 1987 року. За час роботи в даній школі виявила себе як відповідальний та ініціативний педагог, що має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє сучасною методикою викладання математики, знає вимоги чинних програм, методичних рекомендацій до них, користується ними в повсякденній роботі.

    Наталія Миколаївна багато працює над собою, творчо підходить до організацій навчально-виховного процесу. Уроки проводить на високому науково-методичному рівні, впроваджуючи в практику роботи особистісно зорієнтовані технології, зокрема інтерактивні. Вчитель вдало використовує нестандартні методи, прийми і форми роботи, які активізують участь учнів в процесі пізнання.

 

    Турська Н.М. здійснює диференційований підхід до учнів, використовує проблемні ситуації, розвиває творчі здібності учнів. Через нові підходи до викладання забезпечує систематичність і міцність знань учнів, ефективно організовує роботу з обдарованими дітьми.

 

    Як заступник директора з навчально-виховної роботи робить вагомий внесок в організацію навчально-виховного процесу в школі, гармонійний розвиток особистостей учнів з гуманістичними поглядами і багатим світоглядом.

 

 

 

 

КЛИМЕНКО Тетяна Миколаївна

Заступник директора з науково-методичної роботи

 

 

Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Четвер  9.00-18.00

   Клименко Тетяна Миколаївна працює в даній школі з 1985 року. Має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, досконало володіє сучасною методикою викладання мови та літератури за новими програмами, широко впроваджує елементи передового педагогічного досвіду в практику своєї роботи.


    Вчитель акцентує увагу на використанні нестандартних методів, прийомів і форм, які підвищують активну участь учнів в уроці, активізують їх пізнавальну діяльність.


    Вдало урізноманітнює форми і методи на уроці, включаючи інтерактивні технології та методику особистісно орієнтованого навчання, зокрема, створення «ситуації успіху» на заняттях. Через нові підходи до викладання забезпечує систематичність і міцність знань учнів, досягає високих результатів.


    Учителем та заступником з науково-методичної роботи зроблено вагомий внесок у профілізацію та спеціалізацію навчального закладу. Тетяна Миколаївна є співавтором програм спеціальних курсів «Російські народні казки» (1 клас), «Казки східних слов’ян» (2 клас), «Казки південних слов’ян» (3 клас), «Казки південних слов’ян» (4 клас), та автором програми факультативного курсу «Література постмодернізму» (11 клас), рекомендованого листом Міністерства освіти і науки України. Друкується в педагогічній пресі.


    Вчитель спрямовує свої зусилля на організацію учнями пошукової діяльності, розвиває елементи навичок наукової роботи, готує учнів до життя. Свідченням високого рівня професіоналізму є підготовка учнів-призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із зарубіжної літератури та російської мови та П етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.


    Через зміст уроків, позакласну роботу з предмета, як заступник директора школи з виховної роботи Тетяна Миколаївна робить вагомий внесок у виховання духовно багатої, гармонійно розвиненої особистості з гуманістичними поглядами і багатим світоглядом.


    Вчитель має високий рейтинг професійної діяльності, їй властиві високі моральні якості та високий загальний рівень культури.


   Клименко Т.М. протягом багатьох років співпрацює з КОІПОПК: проводить уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації, друкується в інститутських збірниках, протягом шести років працює в обласній школі вчителя майстра зарубіжної літератури.


    Багато уваги приділяє позакласній роботі з предмета. Протягом багатьох років є художнім керівником шкільного драматичного колективу.


   Тактовна, спокійна, життєрадісна, відповідальна, відзначається високим рівнем загальної культури, користується повагою та авторитетом серед колег, батьків, та учнів.


    Дотримується правил педагогічної етики, поважає гідність своїх вихованців.

 

                                                                                            

                              Коваль Наталія Вікторівна

                       заступник директора з виховної роботи

               Години прийому громадян

Щодня 15.00-17.00

Понеділок  9.00-18.00

Коваль Наталія Вікторівна, заступник директора з виховної роботи, учитель англійської мови , керівник гуртка « Яскраві барви здоров'я » Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. За цей час учителю, що працювала наполегливо і творчо, було встановлено вищу кваліфікаційну категорію та присвоєно звання «учитель-методист». Роботу вчителя було відзначено грамотами  Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, відзначена  подяками  Київської обласної громадської організації «Громадська сила», за значний вклад у виховання підростаючого покоління та уміння залучити учнів до творчої та дослідницької роботи (2009 рік),Міністерства  освіти і науки  України за активну участь в європейській конференції «Доторкнись до природи » (2009 р.), головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за підготовку команди, що посіла II місце (2008 р. м. Київ) , III місце (2009 рік, м. Луцьк),  гран-прі (2010 рік, Донецьк)  у фінальному етапі  Всеукраїнського конкурсу  колективів екологічної просвіти. Удостоєна премії міського голови «Кришталева Жар-птиця»  за вагомий вклад у справу збереження навколишнього середовища   (2008, 2010 р).

Коваль Н.В. зарекомендувала себе як творчий учитель, що перебуває в постійному пошуку, будує навчально-виховний процес на глибокій методичній основі, ґрунтовно оволодіває сучасними психолого-педагогічними концепціями навчання і використовує їх як основу в своїй практичній діяльності. Учитель має глибокі знання з предметів, які викладає, та постійно підвищує свій теоретичний і науковий рівень.

         Особливу увагу Коваль Н.В. приділяє індивідуальній роботі з обдарованими учнями, використовує сучасні освітні технології.  Постійно перебуваючи в пошуку, займаючись самоосвітою, педагог пройшла навчання та отримала сертифікат  за програмою «Intel. Навчання для майбутнього».    Виховна робота вчителя носить демократичний характер, спрямовує учнів на корисні справи, забезпечує їм умови для саморозвитку та самовираження учнів, їхньої соціалізації та профорієнтації. Педагог будує спілкування з учнями на засадах гуманістичної педагогіки та партнерства. Саме тому вчитель користується безперечним а

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайтуCopyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz